2016

Książka „Do zobaczenia synku” pod patronatem Fundacji Nagle Sami

Fundacja Nagle Sami, objęła specjalnym patronatem publikację „Do zobaczenia, synku” Wydawnictwa Kropla.​ Książka Gregory’ego Floyda to historia żałoby rodziny. Autor przedstawia ją krok po kroku, w bardzo realistyczny sposób, tak, że mamy wrażenie towarzyszenia mu w tym procesie.

Dzieli się tym, co przeżywał po stracie synka, ujawnia czytelnikom swoje myśli i uczucia. Opisuje trudności, wobec których stanęło jego małżeństwo – jak być razem wobec takiej tragedii, jak ze sobą rozmawiać, jak się wspierać. Porusza kwestię żałoby dzieci – ich reakcje na śmierć brata i próby poradzenia sobie z nią, a także trud wspierania dzieci  oraz konieczność  zadbania o nie w momencie, gdy samemu jest się w rozpaczy. Bardzo ważną rolę w życiu autora i jego rodziny odgrywa wiara. Można powiedzieć, że jest dla nich osią radzenia sobie z żałobą. Z tego względu książka może być szczególnie pomocna dla tych osób i najbardziej trafiać do tych czytelników, dla których wiara jest ważnym elementem życia. Historia i przykład rodziny opisane w „Do zobaczenia synku” pokazuje, że uporanie się z taką tragedią jest bardzo trudne, ale nie niemożliwe.

Polecamy tę lekturę:

http://wydawnictwo-kropla.pl/produkt/do-zobaczenia-synku/

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.