2017

„Maksik, czyli tu i z powrotem” Joanny Radczuk - książka napisana przez matkę po śmierci syna.

 

„Maksik, czyli tu i z powrotem” to wzruszająca i wstrząsająca zarazem opowieść o odwadze i dzielności małego chłopca oraz walce jego najbliższych o życie malca. Nie jest to melodramat, tylko "kawałek życia" opowiedziany prostymi, a przez to tym bardziej trafiającymi do serca, słowami matki. Obowiązkowa lektura dla ludzi wrażliwych i rozumiejących, co to jest strach i cierpienie, ale też radość drobnych, ulotnych chwil, które składają się na mozaikę dni, miesięcy i lat z najbliższym człowiekiem - własnym dzieckiem... ( za wydawcą).

Pani Joanna sama mówi o książce:Wierzę, że ta książka pomoże innym ludziom inaczej spojrzeć na świat, a innym osieroconym rodzicom przyniesie zrozumienie i sprawi, że nie poczują się tak osamotnieni, bo jest nas więcej. Ja po śmierci synka w książkach na temat straty często odnajdywałam wsparcie w trudnych chwilach. Chciałabym, żeby moja książka stała się tym samym dla innych potrzebujących pomocy.”

Więcej książek i filmów poruszających temat straty znajdą Państwo w naszej mediatece.

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.