mówią o nas

14/08/2019

Depresja - rozmowa z naszą psychoterapeutką Edytą Grzegory

więcej >

W ramach kampanii Twarze Depresji. Nie Oceniam. Akceptuję w Polskim Radiu 13.sierpnia 2019 w programie Czat Czwórki nasza psychoterapeutka Edyta Grzegory wspólnie z psychiatrą, psychoterapeutką Mają Herman oraz prowadzącym – Piotrem Firanem rozmawiali o psychoterapii i farmakoterapii w leczeniu osób chorujących na depresję.

https://www.polskieradio.pl/10/5367/Artykul/2354583,Czat-Czworki-13-sierpnia-godz-1506

Zapraszamy do słuchania!

14/08/2019

Jak radzić sobie po poronieniu we dwoje?

więcej >

"Poronienie to bolesne doświadczenie dla obojga rodziców, ale również czas próby dla związku - co robić, jak się zachowywać by ta tragedia nie wpłynęła negatywnie na relacje w związku? Kobiety i mężczyźni różnią się między sobą w przeżywaniu i okazywaniu emocji. Na co powinniśmy zwrócić uwagę w tych różnicach, żeby się wzajemnie nie ranić?"

W Pytaniu na Śniadanie opowiadała 25.lipca 2019 nasza psychoterapeutka Małgorzata Maj-Mierzejewska o żałobie po poronieniu oraz o tym jak mogą wspierać siebie nawzajem pary po poronieniu.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/43652108/jak-radzic-sobie-po-poronieniu-we-dwoje?fbclid=IwAR1al6cvyZsZRCOso7cA7-4SyGbjKTjFrs9cXFInWOqEMl38psIcqLcTx58

15/04/2019

W jaki sposób rozmawiać o poronieniach? Opowiada psycholog Fundacji Ewa Bytniewska.

więcej >

Gościem Pytania na Śniadanie była nasza psycholog Ewa Bytniewska. Opowiadała o tym jakie wsparcie jest ważne dla kobiet po poronieniu.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/42208307/w-jaki-sposob-rozmawiac-o-poronieniach

01/11/2018

Strata i odchodzenie - rozmowa z psycholog Anną Bajkowską

więcej >

W ramach Wieczoru RDC o stracie i odchodzeniu opowiadała nasza psycholog Anna Bajkowska.

Zapraszamy do wysłuchania: https://www.rdc.pl/podcast/wieczor-rdc-strata-i-odchodzenie/?fbclid=IwAR36TqEZR9YsATI8WnICnh7Bn7OMMMnQlRnlvvChiYwkuTiPzLUuGDEidWw

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.