2020

WOŚP, Dajemy Dzieciom Siłę i Rak'n'Roll wspierają NAGLE SAMI

Nasza Fundacja otrzymała ogromne wsparcie od innych, uznanych organizacji pozarządowych, takich jak  Fundacja Rak'n'roll. Wygraj życie, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Bardzo dziękujemy tym organizacjom za uznanie naszej dotychczasowej pracy na rzecz osób w żałobie. A oto co WOŚP, napisał o nas na swoim oficajlnym fanpage'u:

❤️ Uważamy, że wsparciem takich organizacji jak Fundacja NAGLE SAMI, która pomaga tym, którzy stracili bliskich i znajdują się na różnych etapach żałoby, powinien zajmować się rząd.

❤️ W sytuacji gdy tak się nie dzieje - powinniśmy wziąć sprawy we własne ręce i wspomóc tych, którzy codziennie służą pomocą psychologiczną osobom, które przechodzą przez poważny kryzys w życiu i szukają wsparcia.

❤️ Dzisiaj obchodzimy Dzień Organizacji Społecznych i dlatego my chcielibyśmy zachęcić Was do tego, żeby właśnie w taki sposób podziękować tym, którzy pracują na rzecz innych.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.