2013

Nasze plany

Ten 2013 rozpoczyna się niespiesznie... wiele osób wciąż w rozjazdach, a my powoli już się rozkręcamy.

A zatem... to co najważniejsze póki co.

Od połowy lutego (tuż po feriach warszawskich) ruszą w Warszawie zajęcia grupowe dla dzieci, które doświadczyły straty bliskiej osoby. Ruszą wtedy także indywidualne zajęcia z psychologiem dziecięcym, wszystko według potrzeb dzieci.

Chcemy także wystartować w Warszawie z grupą wsparcia dla osób wspierających osoby po stracie - zapraszamy zgłaszajcie się już do Karoliny (namiary na Karolinę znajdziecie w zakładce pomoc psychologiczna)

W styczniu planujemy spotkanie dla osób w żałobie - towarzyskie picie herbaty, a może wreszcie jakieś wspólne wyjście kulturalne - zapraszamy osoby, które już znamy, ale także wszystkich nowych chętnych. Informacje wkrótce.

W styczniu także odbędzie się spotkanie dla wolontariuszy. Szukajcie informacji niebawem.

Więcej akcji/ planów i działań przedstawimy niebawem.

Dobrego 2013! Jesteśmy dla Was!

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.