2020

Zostań patronem Fundacji NAGLE SAMI

Serwis internetowy Patronite umożliwia budowanie relacji między organizacjami a ich podopiecznymi, ułatwiając jednocześnie pozyskiwanie finansowania na zasadzie subskrypcji, w oparciu o zaangażowanie Patronów. 

Mówiąc wprost - Patroni wspierają Fundację za pomocą comiesięcznych, regularnych wpłat, a my odwdzięczamy się, zapewniając Wam dostęp np. do naszych poradników, webinarów, książek i wiedzy.

Dzięki Patronite możemy zbudować bardziej trwałe relacje. Wysyłać Wam informacje na jakim etapie realizacji naszych celów jesteśmy.

Przede wszystkim ten serwis daje nam możliwość utrzymania Telefonu Wsparcia, dzięki któremu osoby w żałobie nie są pozostawione samym sobie.

Jeżeli jesteś po stracie, wiesz jak jest trudno, a chcesz pomóc innym, którzy właśnie stracili bliskich i chcesz wspierać nasze działania – zrób to przez PATRONITE.PL/NAGLESAMI

https://patronite.pl/naglesami

Dzięki Tobie możemy wspólnie zbudować coś dobrego.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.