2016

Zapraszamy w sobotę (10 września) na Pola Mokotowskie w Warszawie.

10 września 2016 na Polach Mokotowskich w Warszawie odbędzie się piknik rodzinny, gry i zabawy „bez prądu”, konkursy, animacje, quizy, prezentacje, gra miejska, występy wokalne i teatralne, darmowe porady i konsultacje. Psychologowie Fundacji Nagle Sami będą do Państwa dyspozycji w sobotę na terenie miasteczka namiotowego, które znajduje się niedaleko jeziorka. Zapraszamy!

MAPKA:

http://www.europedirect.um.warszawa.pl/sites/europedirect.um.warszawa.pl/files/pozostale/europa_zmienia_warszawe_-_sobota_10_wrzesnia_2016_1.pdf

 

Szczegóły imprezy:

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa wraz z partnerami zaprasza wszystkich mieszkańców oraz odwiedzających Warszawę na piknik rodzinny na terenie parku Pole Mokotowskie. Będzie to największa impreza prezentująca sposób, w jaki Unia Europejska wpływa na współczesny obraz stolicy.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie „europejskie miasteczko obywatelskie”, w którym doświadczeni eksperci, konsultanci czy prawnicy z ramienia takich instytucji jak na przykład - Europejskie Centrum Konsumenckie, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich, Koalicja Infolinii, Rzecznik Praw Pacjenta, Fundacja Nagle Sami, Centrum Praw Kobiet, Fundacja ITAKA, czy Krajowe Centrum ds. AIDS  - będą służyć darmowymi poradami i profesjonalnym, indywidualnym wsparciem.  

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.