2014

W weekend w Warszawie polecamy

W najbliższą sobotę odbędzie się już trzeci spacer monitorujący w Ogrodzie Krasińskich. Tym razem jednak będzie to spacer z przewodnikiem! Będziecie mogli posłuchać o historii Ogrodu i Pałacu Krasińskich, związanych z nimi architektach i osobistościach oraz zmianach na przestrzeni wieków.

Więcej informacji: www.konsultacje.um.warszawa.pl

Kiedy: w sobotę 29 marca 2014 roku
Start: godz. 11:00
Miejsce: przed bramą główną przy ul. Bohaterów Getta
Spacer potrwa około godziny

 

W niedzielę Dom Spotkań z Historią zaprasza na darmową projekcję filmu "Róża" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Przed pokazem dr Sylwia Siedlecka porozmawia z profesorem Jerzym Kochanowskim o realiach historycznych epoki, w której osadzony jest film.
"Różę" Wojciecha Smarzowskiego, będzie można obejrzeć na dużym ekranie w Domu Spotkań z Historią, w ramach cyklu "Spojrzenie Ulissesa".
Pokaz filmu "Róża", 30 marca godz. 16.00, Dom Spotkań z Historią.
http://www.mmwarszawa.pl/476788/2014/3/26/darmowy-pokaz-filmu-roza--marca?category=news

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.