2012

Polecamy PIKNIK RODZINNY "Podróż dookoła świata"

Niedziela, 18 listopada, od 11 do 17, Natoliński Ośrodek Kultury

Piknik rodzinny pod dachem: “Podróż dookoła świata”

18 listopada (niedziela), 11:00 – 17:00

Natoliński Ośrodek Kultury, Na Uboczu 3, Ursynów

Wstęp bezpłatny

Zabierzemy Was i Wasze dzieci w podróż dookoła świata. W programie wiele atrakcji – wspólne gotowanie z Tomaszem Jakubiakiem, loteria z nagrodami, interaktywne zabawy, pokazy brazylijskiej sztuk walki i tańca, spotkania z podróżnikami, projekcje filmów, stoiska z książkami, zabawkami edukacyjnymi, pamiątkami, sprzętem hobbystycznym oraz napojami i przekąskami.

Cel charytatywny

Zachęcamy do zakupu “cegiełek” i zasilania skarbonek. Biorąc udział w loterii i kupując produkty dostępne podczas pikniku sprawicie Państwo radość naszym podopiecznym.
Fundusze, zebrane podczas imprezy, w całości przeznaczymy na przygotowanie świątecznych paczek dla podopiecznych Fundacji i dzieci ze Świetlicy Środowiskowej im. Św Elżbiety.

Wszystkie szczegóły - kliknij tutaj!

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.