2013

Polecamy WARSZAWSKI FESTIWAL FILMÓW O TEMATYCE ŻYDOWSKIEJ

W Warszawie festiwal za festiwalem. Dopiero co ogłoszono wyniki Warszawskiego Festiwalu Filmowego, a już rozpoczyna się WARSZAWSKI FESTIWAL FILMÓW O TEMATYCE ŻYDOWSKIEJ. Wydarzenie jest organizowane przez Kino Praha i Muzuem Historii Żydów Polskich. Impreza rozpocznie się w sobotę, 25 października i potrwa do 31 października. W trakcie wydarzenia widzowie obejrzą 16 obrazów nagradzanych na światowych festiwalach. Będą to nie tylko filmy fabularne, ale również dokumenty. Część seansów jest płatna - inne (w Muzeum Historii Żydów Polskich) - będzie można oglądać za darmo. Projekcje w MHŻP będą odbywały się w dniach 27, 28, 30 i 31 października.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.