2013

Zbieraliśmy pieniądze na pomoc rodzinie Tomka w zorganizowaniu wyprawy do Pakistanu...

Zbieraliśmy pieniądze na pomoc rodzinie Tomka Kowalskiego, który w marcu w czteroosobowym zespole zdobył pierwszy raz zimą Broad Peak i na stokach tego ośmiotysięcznika został na zawsze, w zorganizowaniu wyprawy do Pakistanu. Tomek został pochowany w lipcu, a rodzina dziękuję Państwu za pomoc. Dołączamy się do tych podziękowań, poniżej załączamy pismo jakie dostaliśmy od Rodziców i Narzeczonej Tomka.

PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli nasz udział w wyprawie do Pakistanu do bazy pod Broad Peak.

Wyprawa odbyła się w dniach 16.06-15.07.b.r. Byliśmy w bazie razem z Jackiem Berbeką, Jackiem Jawieniem i Krzysztofem Tarasewiczem- himalaistami, którzy po odnalezieniu naszego Tomka pochowali go wśród skał na stokach Broad Peak.

Mogliśmy być bardzo blisko tego miejsca, gdzie Tomek pozostał na zawsze. Mogliśmy także w symbolicznym miejscu, na Kopcu Gikleya, umieścić przywiezioną z Polski tablicę upamiętniającą Tomka i Maćka.

Ta wyprawa była trudna ale bardzo dla nas ważna i bardzo potrzebna. Dziękujemy za Państwa ciepły gest, który w tych trudnym dla nas okresie był szczególnie cenny.

Pani Oldze Morawskiej i prowadzonej przez nią Fundacji Nagle Sami bardzo dziękujemy za pomoc i współpracę.

Alicja i Marek Kowalscy - rodzice Tomka Agnieszka Korpal – narzeczona Tomka

 

                                         Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.