2019

Pomóżcie nam wspierać dzieci w żałobie!

By móc dalej pomagać osobom, które po śmierci bliskich zostają NAGLE SAME potrzebujemy Waszego wsparcia!❗️❗️❗️

Obecnie nasza Fundacja przechodzi przez trudny czas. Każdego dnia staramy się o pozyskanie środków, które zapewniłyby nam spokojną przyszłość i pozwoliły skupić się na naszej misji. Niestety, żałoba wciąż jest tematem, o którym wiele osób nie chce rozmawiać. Dlatego pozyskanie partnerów i sponsorów jest dla nas szczególnym wyzwaniem.

Potrzebujemy Waszego finansowego wsparcia! Każda złotówka jest dla nas na wagę złota. Wierzymy, że razem uda nam się działać dalej na rzecz osób dotkniętych osobistym kryzysem. Darowiznę można przekazać tutaj: http://naglesami.org.pl/pomagam.html

Jeśli reprezentujesz organizację, która chciałaby z nami współpracować, czekamy na kontakt od Ciebie: tel. 502 511 138 lub info@naglesami.org.pl

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.