2018

Producent filmu „Ciężkie serca” poszukuje osób chętnych by wziąć udział w projekcie filmowym dotyczącym straty.

Firma ASF production, producent filmu pt. „Ciężkie serca”, poświęconego przeżyciom i doświadczeniom osób, których najbliżsi popełnili samobójstwo, poprosiła nas o zamieszczenie informacji:

Poszukujemy osób chętnych by wziąć udział w projekcie filmowym « Ciężkie Serca »
Pracujemy nad realizacją filmu poświęconego problemowi depresji wśród nastolatków - jej przyczynom, objawom i skutkom. Ta ciężka choroba jest powszechnie bagatelizowana i lekceważona - a przecież potrafi uniemożliwić normalne funkcjonowanie, a nawet doprowadzić cierpiącą na nią osobę do próby samobójczej.
Film będzie dokumentalnym zapisem spotkania zaaranżowanego na sesję terapeutyczną i prowadzonego przez wykwalifikowanego specjalistę. Wezmą w nim udział osoby z najbliższego otoczenia nastolatków, którzy cierpieli na depresję - w obecności profesjonalnej ekipy filmowej dyskretnie obserwującej i rejestrującej ich wypowiedzi, podzielą się swoimi osobistymi doświadczeniami. Wszystkie przypadki, o których będzie mowa w czasie spotkania będą dotyczyć młodych osób, które przegrały walkę z depresją i odebrały sobie życie.
Chcielibyśmy, aby te prawdziwe, bardzo osobiste i pełne emocji historie opowiedziane w filmie były mocnym sygnałem ostrzegawczym i stały się zalążkiem większej dyskusji w przestrzeni publicznej. Chcemy zwiększyć ogólna wiedzę i społeczną wrażliwość na problem depresji wśród nastolatków i jej tragicznych skutków.
Prosimy o kontakt osoby gotowe wziąć udział w projekcie z Agnieszką Okoniewską : ciezkieserca@gmail.com

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.