pomoc psychologiczna

psychoterapia indywidualna

Psychoterapię indywidualną prowadzimy w Warszawie, Krakowie,Tychach i Wrocławiu. (kontakty poniżej) 

Osoba korzystająca z tej formy pomocy psychologicznej ustala indywidualnie z psychoterapeutą zakres pracy, zagadnienie czy problem, którym będą się zajmować podczas spotkań.  W Fundacji pracujemy w obszarze żałoby, jednak każdy doświadcza jej w inny sposób, a trudności oraz potrzeby związane z przechodzeniem przez ten proces mogą być bardzo różne.

W Fundacji prowadzimy zarówno terapię krótko- jak i długoterminową. Czas trwania terapii uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klienta i jest ustalany wspólnie z nim.

Terapia krótkoterminowa najczęściej koncentruje się wokół jednego problemu, czy trudności. Zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu spotkań. Terapia długoterminowa pozwala na głębszą pracę nad sobą, poszerzenie własnej świadomości w różnych obszarach życia. Najczęściej trwa powyżej jednego roku.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, o stałej porze, trwają 50 min.  
Koszt jednego spotkania to 100zł w Warszawie,  80zł w Tychach, Wrocławiu i Krakowie. 

Informujemy też, że w ramach działalności Fundacji w Warszawie dysponujemy też pulą miejsc na psychoterapię na preferencyjnych warunkach. Więcej informacji tutaj

Więcej informacji i zapisy:

Warszawa i Kraków: info@naglesami.org.pl,  502 511 138 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-16.30) 

Tychy: slask@naglesami.org.pl, tel: 518 680 203

Wrocław: wroclaw@naglesami.org.pl, tel: 609 678 730 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.