2019

Możliwość skorzystania z psychoterapii indywidualnej na preferencyjnych warunkach

 

W ramach działalności Fundacji w Warszawie dysponujemy pulą miejsc na psychoterapię na preferencyjnych warunkach.

Terapia ta prowadzona jest przez psychologów, którzy są w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego i uczestniczą w naszym programie stażowym „Pierwszy krok”. W ramach tego programu biorą udział w szkoleniach prowadzonych przez psychoterapeutów Fundacji i regularnej superwizji. 

Psychoterapię na preferencyjnych stawkach prowadzą: Justyna Paprota, Nina Harbuz, Martyna Jankowska i Monika Kaczmarczyk (więcej o terapeutkach w zakładce "zespół terapeutyczny") . 

Zapraszamy. 

Więcej informacji: tel.  502 511 138, mail: info@naglesami.org.pl

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z psychoterapii na preferencyjnych warunkach poinformuj o tym przy zapisie na konsultację. 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.