2013

Napis "zgony" na automatach zostanie zmieniony..

 

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pozytywną odpowiedz na nasz wniosek skierowany do Pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Wniosek dotyczył  rozważenia możliwości zmiany formy komunikatu wyświetlanego w elektronicznym systemie tablic informacyjnych, znajdujących się w Wydziałach Obsługi Mieszkańców m.st. Warszawy, w ten sposób, by informację graficzną, brzmiącą obecnie: cyt. „ZGONY”, zamienić na nieco bardziej wyważoną i licująca z powagą sytuacji, w której znajdują się potencjalni interesanci tego oddziału WOM, np. w brzmieniu „ SPRAWY ZWIĄZANE ZE ZGONEM”, lub podobnie.

Bardzo się cieszymy z pozytywnej decyzji Pani Prezydent i zaczynamy starania w innych miastach.

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.