2013

Tym, którzy na weekend zostają w Warszawie...

Tym, którzy na weekend zostają w Warszawie proponujemy wycieczkę na Myśliwiecką. A tam - Urban Market - jedna z najbardziej apetycznych imprez w Warszawie, łącząca dobre jedzenie z dobrą muzyką. Piąta edycja Urban Marketu odbędzie się w sobotę 3 sierpnia na trawie, na Placu Zabaw.


Urban Market:
stworzyły dziewczyny, które same pasjonują się gotowaniem i food designem. Eliza Krakówka i Marta Stachera prowadzą kawiarnię My'o'My, Marta Wajda swoją własną firmę Made with love. Dzięki nim i dziesiątkom zaproszonym przez nie maniaków smacznego i pięknie podawanego jedzenia Urban Market zamienia się w prawdziwe kulinarne święto. Piąta edycja odbędzie się na Akrykoli, w piknikowej, wakacyjnej atmosferze. Start w południe. Wśród wystawców m.in. Made by Porzeczka, Głodne Kawałki i Karma, Sto900, Delicius, Smaki Obfitości, Kartacze, Naturalna Warszawa i Qmam kaszę, Sery Korycińskie, Lodove, Meat Love, Mr. Pancake, Pan Sandacz, OSiR, Dobra kiszka i Rico Taco.

Będą też aktywności sportowe: o godz. 14 - gimnastyka kręgosłupa, a o godz. 18 - joga na trawie; warsztaty sitodruku i plenerowy zakład fryzjerski. W dzień zagrają: Mickey von Wyrozębski, Klaudyna Pétersdóttir, Adrian Tolzdorf i Wujek Ben; a wieczorem i nocą, już po targu - Eli, BLCKSHP, Essence, Mic Ostap i Adrian T.

Jazz na Starówce:
 Przypominamy, że nadal trwa cykl koncertów jazz na Starówce.
3 sierpnia - Enrico Pieranunzi Trio
Jazzowy Top! Gwiazda włoskiego fortepianu, jeden z najbardziej cenionych i znanych muzyków włoskich międzynarodowej sceny jazzowej. Pianista, kompozytor, aranżer, autor ponad 70 płyt. Jego partnerami byli Chet Baker, Charlie Haden, Marc Johnson. W programie muzyka filmowa m.in. Ennio. Morricone i Nino Rota skomponowana dla mistrzów kina włoskiego, F. Felliniego, M. Antonioniego, F.F. Copolli, B.Bertolucciego.

W niedzielę warto zajrzeć do Łazienek i w plenerze posłuchać muzyki Chopina
4 SIERPNIA wystąpią
godz. 12.00 - Krystyna Man Li Szczepańska
godz. 16.00 - Grzegorz Skrobiński

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.