2018

Relacja ze szkolenia dla specjalistów HR!

Dzięki wsparciu Fundacji ENERGA 2 lutego organizowaliśmy drugie już bezpłatne szkolenie dotyczące dobrych praktyk HR w przypadku śmierci pracownika oraz bliskiej mu osoby.

Tym razem spotkaliśmy się przy ul. Brackiej 25 w Warszawie (przestrzeń pracy Marzycieli i Rzemieślników na III piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy). Frekwencja dopisała! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i otwartość w dzieleniu się wiedzą i własnymi doświadczeniami. Zdajemy sobie sprawę, że temat, który poruszamy, nie jest łatwy, ale w naszym poczuciu - potrzebny i ważny. Dlatego cieszymy się rosnącym zainteresowaniem organizowanych przez nas wydarzeń dotyczących straty w organizacji.

Na kolejne bezpłatne szkolenie zapraszamy już 23 marca! Więcej informacji dostępnych jest na stronie naszego projektu NAGLE ZMIANA, w zakładce poświęconej szkoleniu

 

Poniżej kilka zdjęć z ostatniego szkolenia:

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.