2018

Rusza 7.edycja kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję”.Fundacja Nagle Sami jest jednym z organizatorów.

1 października, z okazji Europejskiego Dnia Walki z Depresją rusza 7. edycja kampanii społecznej „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.”, której jesteśmy współorganizatorem.

Rozpocznie ją konferencja na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (o godz. 11.00 ) , gdzie jednym z gości będzie Michaela Dłużniewska, psycholog z naszej fundacji. Zapraszamy!  Tym razem kampania zwraca uwagę na to, że depresja dotyczy ludzi na całym świecie, niezależnie od wieku, płci czy statusu społecznego. 

Jako jeden ze współorganizatorów kampanii otrzymaliśmy list od Rzecznika Praw Obywatelskich, Pana Adama Bodnara. Dziękujemy.

Więcej na temat kampanii: http://twarzedepresji.pl/7-edycja-kampanii/

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.