2020

Spot Fundacji NAGLE SAMI reż. Piotr Ryczko

Chcemy Wam pokazać wyjątkowo ważny dla nas film. Właściwie spot naszej Fundacji.

Zrealizował, wyreżyserował i napisał go Piotr Ryczko. Ten urodzony w Szczecinie i wychowany w Norwegii pisarz, reżyser, scenarzysta, absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej – zwrócił uwagę na tak ważny dla nas temat – żałoby i bólu po stracie bliskich.

Chcemy by ludzie wiedzieli, że w żałobie i w największym kryzysie życia – nie muszą być sami. Jest takie miejsce jak Fundacja Nagle Sami. Tu wspieramy, radzimy, dyżurujemy na Telefonie Wsparcia, prowadzimy terapie, grupy wsparcia i zbiórki.

Udostępnijcie nasz film by inni wiedzieli, że nie muszą być sami. A my pomożemy im przejść przez najgorsze:

https://www.facebook.com/NagleSami/videos/170269004411631/

Piotr Ryczko, (www.piotr-ryczko.com, www.facebook.com/piotr.ryczko.author/ ), który jest m.in. reżyserem nagradzanej, pełnometrażowej fabuły pt. „Jestem REN”,  stworzył ten krótki film, reklamujący naszą Fundację. To dla nas ogromny przywilej i dziękujemy, że możemy od dziś przedstawiać się tym materiałem:

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.