2015

Student reżyserii poszukuje osób do projektu filmowego

Zgłosił się do nas Pan Jędrzej Michalak, który jest studentem reżyserii w Łódzkiej Szkole Filmowej. Pracuje nad filmem dokumentalnym o radzeniu sobie z żałobą. Sam stracił matkę i po jej śmierci próbował radzić sobie z cierpieniem opowiadając jej o swoich emocjach. Wypowiedzi te nagrywał i w ten sposób powstał jego osobisty film i pomysł na większy projekt. Teraz Pan Jędrzej szuka osób gotowych podzielić się swoimi przeżyciami związanymi ze śmiercią bliskiej osoby w filmie. Jeśli ktoś z Was chciałby wziąć udział w tym przedsięwzięciu to podajemy kontakt do Pana Jędrzeja:

Jędrzej Michalak                             
tel. 781-956-151
michalakjedrzej@gmail.com

A jego film można zobaczyć tu:

https://www.youtube.com/watch?list=UUzpTBIX7hhsgT7vvxFywU1w&v=15cmradfZuA&app=desktop 

 

 

 

 

                

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.