2017

Zapraszamy na szkolenia dla psychologów i pedagogów 11.09, 22.09, 25.09 i 6.10

Na szkolenia Fundacji NAGLE SAMI dotyczące pracy z osobami po stracie bliskich zapraszamy przede wszystkim psychologów, psychoterapeutów, pedagogów oraz studentów zainteresowanych tą tematyką. Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej Fundacji. Prowadzone są przez psychologów, którzy dzielą się z uczestnikami unikatową wiedzą i doświadczeniem pracy z osobami w żałobie. W ramach jesiennej edycji proponujemy następujące szkolenia:

11.09.2017 Jak pracować z dziećmi i nastolatkami w żałobie? Pomoc psychologiczna po stracie.
22.09.2017 Jak pracować z osobą dorosłą w żałobie? Pomoc psychologiczna po stracie. 
25.09.2017 Praca z rodzicami, którzy doświadczyli poronienia lub straty okołoporodowej. (szkolenie kierujemy m.in. do personelu medycznego)
06.10.2017 Jak prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie?

Informacje na temat szkoleń, w tym formularze zgłoszeniowe, dostępne są na stronie Fundacji: http://naglesami.org.pl/warsztaty-i-szkolenia-nowe.html

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu: szkolenia@naglesami.org.pl. Zapraszamy!

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.