2016

Trwają zapisy na listopadowe szkolenia Fundacji!

Specjalizujemy się w realizacji warsztatów i szkoleń związanych z utratą. Prowadzący posiadają szeroką wiedzę i unikatowe doświadczenie w zakresie wsparcia osób w żałobie. W listopadzie planujemy organizację następujących szkoleń:

·         5 listopada Jak prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie?

·         5 listopada Wypalenie zawodowe w pracy psychologa

·         19 listopada Interwencja kryzysowa w żałobie

·         19 – 20 listopada Jak pracować z osobą dorosłą w żałobie? Pomoc psychologiczna

·         26 - 27 listopada Jak pracować z dziećmi i nastolatkami w żałobie? Pomoc psychologiczna

 

 

Zainteresowanych rozwijaniem umiejętności w zakresie pracy z osobami po stracie, w tym przede wszystkim psychologów, psychoterapeutów oraz pedagogów zapraszamy do kontaktu pod adresem: szkolenia@naglesami.org.pl oraz do odwiedzenia zakładki: http://naglesami.org.pl/warsztaty-i-szkolenia-nowe.html

 

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Dla studentów przewidziano ceny promocyjne.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.