2017

Pierwsze z trzech bezpłatnych szkoleń "Dobre praktyki HR.." już za nami!

Dzięki wsparciu Fundacji ENERGA 24 listopada mieliśmy przyjemność realizować pierwsze z trzech bezpłatnych szkoleń dotyczących dobrych praktyk HR w przypadku śmierci pracownika oraz bliskiej mu osoby. 

Podczas szkolenia mówiliśmy o aspektach prawnych, organizacyjnych, komunikacyjnych, psychologicznych dotyczących radzenia sobie z żałobą w miejscu pracy. Uczestnicy dzielili się wiedzą, opowiadali o swoich doświadczeniach związanych ze stratą w organizacji. Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w tym inspirującym spotkaniu! 

Kolejne bezpłatne szkolenia organizujemy już 2 lutego i 23 marca 2018. Są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy! Więcej informacji dostępnych jest w zakładce: http://naglezmiana.pl/szkolenia/nagle-sami/szkolenie-hr.html 

Poniżej kilka zdjęć z listopadowego szkolenia:

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.