2016

Szkolimy psychologów, jak prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie. Szkolenie 19 marca.

To ostatni moment na zapis na szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów oraz studentów psychologii, którzy planują pracę z osobami w żałobie. Zapraszamy na szkolenie 19 marca w Warszawie: Jak prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie? 

Kontakt i zapis do 13 marca:

Katarzyna Jakóbik
e-mail: katarzyna.jakobik@naglesami.org.pl
tel: 502 510 241

 

Cel szkolenia: Uczestnicy zapoznają się z procesem przebiegu żałoby, poznają różnice między żałobą prawidłową a patologiczną, otrzymają praktyczne wskazówki co do interwencji psychologicznych na poszczególnych etapach pracy z żałobą. W części poświęconej pracy z grupą wsparcia uczestnicy poznają specyfikę pracy w grupie wsparcia, zapoznają się z różnorodnymi sposobami interwencji w grupie, dowiedzą się, jakich błędów unikać.
Prowadzący: Joanna Buczkowska -psycholog z wieloletnim stażem w pracy z osobami w żałobie
Metody: Dyskusja, interaktywny wykład, ćwiczenia

Szczegółowy program szkolenia do pobrania w PDF tutaj:

 

 

 

Koszt: 400 zł od osoby albo 320 zł dla studentów oraz osób, które już brały udział w szkoleniach Fundacji. Cena obejmuje materiały szkoleniowe, catering konferencyjny oraz certyfikat uczestnictwa.

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.