2018

Pomysł na gwiazdkowy prezent - świąteczny voucher na nasze szkolenia

 Jeśli bliska Ci osoba interesuje się psychologią, kształci się w tym kierunku i chciałaby dalej się rozwijać, mamy dla Ciebie propozycję – voucher na dowolne, jednodniowe szkolenie*, które realizujemy w ramach naszej Fundacji. To również doskonała okazja, żeby sprawić prezent sobie, inwestując w swój rozwój!

Do 24 grudnia obowiązuje promocja – choć regularne ceny szkoleń są wyższe, voucher pokrywa całkowity koszt uczestnictwa. Lista i terminy szkoleń dostępne są tutaj

Osoby zainteresowane zakupem vouchera prosimy o kontakt pod adresem: szkolenia@naglesami.org.p lub numerem: 502 568 636

 

 

*promocja nie dotyczy szkoleń: Jak prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie? (szkolenie dwudniowe) oraz Jak pracować z seniorem w żałobie? Pomoc psychologiczna po stracie (krótsze, 6-godzinne szkolenie)

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.