2020

Fundacja Rak'n'roll ogłosiła zbiórkę na rzecz Fundacji Nagle Sami!

Jesteśmy wzruszeni i zaszczyceni, że tak wspaniałe organizacje jak Fundacja Rak'n'roll. Wygraj Zycie, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, PARS - Polskie Amazonki - Ruch Społeczny, Federacja Stowarzyszeń AMAZONKI postanowiły zjednoczyć się i wspólnie zorganizować na naszą rzecz zbiórkę. Dziękujemy!!! Jesteście niesamowici. Oto co napisali:

Nikt nie chce zostać nagle sam. I nikt nie wie tego lepiej niż ludzie z Fundacja NAGLE SAMI, którzy pomagają osobom osamotnionym w wyniku śmierci bliskiego. Niosą tak potrzebną i bardzo fachową pomoc po stracie rodzica, współmałżonka, rodzeństwa, dziecka. Choroba, wypadek, katastrofa, samobójstwo… Zawsze dawali pomoc, teraz potrzebują jej sami.

Po utracie głównego źródła finansowania, Fundacja „NAGLE SAMI” jest w bardzo trudnej sytuacji. Aby pomagać kolejnym ludziom – potrzebują pieniędzy.

Jako organizacje pacjenckie i pomocowe nie możemy pozwolić, by nagle ustała tak potrzebna działalność. Dlatego jednoczymy siły, by pomóc mniejszej Organizacji, której pracę wielce szanujemy.

A jeśli Ty szanujesz to, co robimy w Fundacja Rak'n'Roll Wygraj ŻycieFundacja Dajemy Dzieciom SiłęPARS - Polskie Amazonki - Ruch SpołecznyFederacja Stowarzyszeń AMAZONKI – pomóż nam ją uratować!

Naszym celem jest zebranie kwoty równej rocznemu budżetowi Fundacji „Nagle Sami”. Odpalamy akcję „RAPTEM RAZEM z NAGLE SAMI".

Wpłać dowolną kwotę.
Niech ludzie po stracie bliskich nie stają przed zamkniętymi drzwiami!

Zbiórka odbywa się przez FB: https://www.facebook.com/donate/181389912973865/

Datki można przekazywać przez Facebooka jak i przelewem na konto 07 1030 0019 0109 8533 0003 9912 lub systemem przelewy24: http://naglesami.org.pl/pomagam.html:

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.