2018

W najnowszym wydaniu "Kompendium HR" rozmowa z psycholog naszej Fundacji, Edytą Grzegory

"Kompendium HR" to publikacja poświęcona branży HR - źródło merytorycznych informacji na temat trendów i innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR i HRM, employer brandingu i rozwoju zawodowego oraz edukacji. W najnowszym wydaniu magazynu znajdziecie rozmowę z psycholog naszej Fundacji, Edytą Grzegory, dotyczącą tego, jak wspierać pracownika, który traci bliską osobę i przechodzi przez żałobę. Zapraszamy do lektury!

Magazyn dostępny jest tutaj.  

Przy okazji, przypominamy, że 30 listopada organizujemy szkolenie otwarte dotyczące dobrych praktyk HR w przypadku śmierci pracownika lub bliskiej mu osoby. Odbędzie się ono w siedzibie naszej Fundacji w Warszawie. Zapraszamy przede wszystkim managerów oraz osoby związane z branżą HR. Więcej informacji dostępnych jest na stronie naszego projektu NAGLE ZMIANA. Zapraszamy!

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.