2013

W najbliższą niedzielę w Warszawie..

rozpocznie się festiwal uliczny wszystkich mieszkańców stolicy

WARSZAWA

W Warszawie w niedzielę 25 sierpnia 2013 o godz. 13:00 rozpocznie się festiwal uliczny wszystkich mieszkańców stolicy, których różne pochodzenie składa się na barwną mozaikę kulturową, często niedostrzeganą czy niedocenianą w codziennym pośpiechu.

Jego celem jest promocja wielokulturowości mniejszości narodowych i etnicznych oraz społeczności imigranckich obecnych w Warszawie, poprzez wspólną zabawę, sztukę, muzykę i taniec. W przygotowanie tego wydarzenia zaangażowanych jest wiele organizacji i instytucji promujących kultury społeczności mniejszościowych i imigranckich oraz osoby bezpośrednio się z nich wywodzące, które chcą zaprezentować swoje tradycje szerokiej publiczności. Street Party stało się wizytówką Warszawy. Wspólna zabawa w sercu stolicy, w tańcu i przy dźwiękach muzyki, łączy ludzi ciekawych świata, zafascynowanych jego różnorodnością, chcących go poznawać także dzięki rozrywce.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.