2013

W weekend w Warszawie polecamy kiermasz książek dla dzieci..

MYSIA 3 to nietypowa przestrzeń mieszcząca się w dawnym gmachu Cenzury. 7 grudnia w tej wyjątkowej lokalizacji na III piętrze odbędzie się świąteczny kiermasz książek dla dzieci. W jednym miejscu będzie można kupić książki najważniejszych niezależnych wydawnictw dziecięcych w Polsce. Wystawcy w swojej ofercie będą mieli wspaniałe książki, które otrzymały liczne wyróżnienia i nagrody, tytuły te otwierają dzieciom drzwi na świat sztuki i wartościowej literatury..

07 grudzień 2013, sobota
godz. 10:00
Bilety: wstęp wolny

Dodatkowe atrakcje dla dzieci zapewnią Formy Kolory – wyjątkowe zajęcia, które w inspirujący sposób łączą zabawę i kreatywność.

 http://kulturalnie.waw.pl/wydarzenia/43894/co-przyniesie-mikolaj?-kiermasz-ksiazek-dla-dzieci-w-mysia-3.html

 

 

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.