2018

Warsztat arteterapeutyczny dla podopiecznych Fundacji. Zapraszamy!

W sobotę 17.02.2018 r. zapraszamy na warsztat « Na twórczej drodze do siebie», który jest przestrzenią i zaproszeniem do twórczego wyrażenia się poprzez ruch, rysunek intuicyjny i słowo.

W trakcie warsztatów będziemy odwoływać się do wrażeń płynących z ciała, emocji, uczuć oraz myśli. Będzie to okazja, by rozbudzić swoją kreatywność, zrelaksować, wsłuchać się w siebie, wyrazić w twórczy sposób oraz wejść w relacje z innymi. 

Na warsztacie ćwiczymy w wygodnym, niekrępującym ruchu stroju, przez większą część czasu  będziemy na boso. Nie potrzebne są żadne umiejętności plastyczne ani taneczne, a otwartość na twórcze formy wyrażania się.

Termin: 17.02.2018r. , godz. 11.00 — 13.00 

Miejsce: Siedziba Fundacji Nagle Sami - Al. Wojska Polskiego 1a, Warszawa

Informacje: 508 696 630 

Zapisy: info@naglesami.org.pl 

Prowadzi: Katarzyna Łabędź — pedagożka, animatorka kultury, arteterapeutka. 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.