2020

Webinar "Jak wspierać bliskich, którzy doświadczyli poronienia?" 20.10.2020 godzina 18.30

Jak wspierać bliskich, którzy doświadczyli poronienia? - webinar Fundacji Nagle Sami.
20.10.2020 (wtorek), godzina 18.30

Doświadczenie poronienia i emocje z nim związane wciąż pozostają tematem tabu. Osoby, które przeżyły stratę, często czują się osamotnione i niezrozumiane. Wierzymy, że wspólnie możemy to zmieniać.
Być może wśród Twoich bliskich jest ktoś, kto doświadczył poronienia i potrzebuje Twojej obecności i wsparcia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak możesz mu pomóc, zapraszamy Cię do uczestnictwa w webinarze.

Program spotkania:

- Doświadczenie poronienia – historia o kimś, kogo znasz.
- Potrzeby rodziców po stracie.
- Jak wspierać osobę z doświadczeniem straty?
- Sformułowania, których warto unikać.
- Pomoc psychologa – kiedy może być potrzebna?
- Jestem, wspieram, czuję – Twoje emocje także mają znaczenie.

Data: 20.10.2020 (wtorek)
Czas trwania: 18.30 – 20.00
Spotkanie składa się z dwóch części – wykładowej i sesji pytań od uczestników

Koszt uczestnictwa w webinarze: 35 zł

Po rejestracji na webinar prosimy o dokonanie wpłaty na konto Fundacji:
15 1030 0019 0109 8530 0038 0190 Citi Handlowy
tytułem: Webinar 20.10. , imię i nazwisko uczestnika

Wpłaty pokrywające koszt uczestnictwa w webinarze stanowią cegiełkę na działalność statutową Fundacji. Naszą misją jest oswajanie tematu żałoby zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i społecznym. Od 8 lat mówimy o tym, co trudne, pomagamy oswajać lęk, pokazujemy, że w żałobie nie trzeba być samemu. By móc to robić dalej, tworzyć treści i kolejne projekty potrzebujemy także Waszej pomocy. Uczestnicząc w webinarze pomagasz nam pomagać innym.

Szczegóły organizacyjne:
Webinar prowadzony będzie na platformie ClikMeeting. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Na stronie z formularzem rejestracyjnym znajdują się także dane potrzebne do wykonania przelewu. Po zaksięgowaniu płatności prześlemy wiadomość z linkiem dostępu i instrukcją, jak dołączyć do webinaru.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Webinar przeznaczony jest do oglądania na żywo, nie przewidujemy publikacji nagrania.

Rejestracja:
Rejestracji na webinar można dokonać tu: https://fundacjanaglesami.clickmeeting.com/jak-wspierac-bliskich-ktorzy-doswiadczyli-poronienia-webinar-fundacji-nagle-sami-/register?_ga=2.117926027.328600845.1601827998-1485196664.1597162675

UWAGA: Rejestracja  na webinar będzie możliwa do niedzieli (18.10.) 

Prowadzący:
Anna Bajkowska – psycholog, psychoterapeutka Gestalt. Od 2013 roku współpracuje z Fundacją Nagle Sami, prowadząc konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną i grupy wsparcia.
Ważny obszar jej pracy stanowi wsparcie kobiet i par z doświadczeniem poronienia bądź utraty okołoporodowej.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@naglesami.org.pl

W najblizszych dniach planujemy start grupy dla kobiet po poronieniach prowadzonej online przez terapeutę. Szczegóły już wkrótce.

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.