2013

Wieczory z królową kina w Warszawie

Miłośników kina zapraszamy do odwiedzenia Fortu Sokolnickiego w Parku Żeromskiego.

W Warszawie - Miłośników kina zapraszamy do odwiedzenia Fortu Sokolnickiego w Parku Żeromskiego. Tam - Wieczory z królową kina.
Marilyn Monroe to bez wątpienia jedna z największych gwiazd kina i jedna z najpiękniejszych kobiet jakie stanęły przed kamerą. Między 18 a 22 lipca przypomnimy w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego najlepsze filmy z jej udziałem. Przegląd 23 lipca zwieńczy projekcja dokumentu zatytułowanego "Marilyn Monroe - ostatnie dni". 21.07 - "Niagara" 22.07 - "Jak poślubić milionera" 23.07 - "Marilyn Monroe: Ostatnie dni"

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.