2013

Wyjście "kulturalne" - już wkrótce! Wybierzmy film!

Mamy dla Was dwa filmy do wytypowania!

Zbliża się ostatni tydzień miesiąca, a co za tym idzie nasze kolejne spotkanie kulturalne. Tym razem, zgodnie z sugestiami, proponujemy wspólne wyjście do kina. Do wyboru proponujemy dwa filmy i prosimy o Wasze głosy (mailem lub na facebook'u):
1) opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu, "Sugar Man": http://www.filmweb.pl/film/Sugar+Man-2012-644473
2) historia człowieka, który znalazł się na życiowym zakręcie, czyli "Poradnik pozytywnego myślenia": http://www.filmweb.pl/film/Poradnik+pozytywnego+myślenia-2012-506803/cast#role-actors

WYBIERZMY WSPÓLNIE FILM!

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.