2013

Dyniowe imprezy w Małopolsce. Polecamy warsztaty rzeźbienia w warzywach i owocach.

Dyniowe imprezy organizowane są od lat na całym świecie i wszędzie tam są to wydarzenia ogromnie popularne, przyciągające z roku na rok rzesze fanów i turystów. Od ubiegłego roku takie wydarzenie ma także Małopolska. Przed nami bowiemorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta II Festiwal Zaklęte w Dyni.
O dekoracyjnych możliwościach dyni będzie można przekonać się w trakcie bezpłatnych warsztatów carvingowych, które odbędą się 21 września 2013 r. w Krakowie (os. Ogrodowe 15). W trakcie zajęć, które poprowadzą mistrzowie carvingu z Krakowskiej Szkoły Restauratorów, poznać będzie można sztukę artystycznego rzeźbienia w warzywach i owocach. Zapisy na warsztaty przyjmowane są osobiście w biurze Stowarzyszenia (os. Centrum A 6a, Kraków, tel. 12 644 68 10 wew. 25, 518 659 075) do 18 września lub do wyczerpania miejsc.

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.