2012

Zapraszamy na czwartkowe spotkanie!

W ostatni czwartek każdego miesiąca od 18:00 zapraszamy na spotkania towarzysko-kulturalne - CZYLI WIDZIMY SIĘ POJUTRZE!

Organizujemy wspólne wyjścia do kina, teatru lub na wystawę. Po części „bardzo kulturalnej” idziemy na herbatę, kawę i pogadać. Dołącz do nas!

PIERWSZY RAZ spotykamy się w czwartek 29 listopada - o 18:00 w PUBie ROZDROŻE w Alejach Ujazdowskich 6, szczegóły tutaj.

Przyjdź, będziemy rozmawiać o wszystkim! Nie mamy scenariusza tego spotkania. To spotkanie dla osób w żałobie, osób towarzyszących - i będą oczywiście twórcy Fundacji.

Nie wiesz jak dojechać? Wejdź tutaj!

 

Szukajcie informacji tutaj i na naszym profilu na FB.

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.