2014

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w bezpłatnym warsztacie w Warszawie

Warsztat społeczny

BY MÓC ŻYĆ DALEJ…

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w bezpłatnym warsztacie Fundacji NAGLE SAMI, który realizowany jest dzięki grantowi z firmy PMI.

Podczas warsztatu kompleksowa omawiana jest problematyka straty i pomocy dla osób po stracie – zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Przedstawiamy problem straty ze strony psychologicznej, prawnej, ubezpieczeniowej, a także omawiamy zagadnienia związane z ZUS.

Warsztat składa się z dwóch części:

  1. 1.      Część pierwsza:

 

ü komunikacja;

ü rozmowa na temat straty;

ü wspólne opracowanie przykładowych zachowań i postępowania, które mogą

być podstawą do przygotowania procedur w organizacjach reprezentowanych przez

uczestników

2. Część druga:

 

Szkoleniowcy/ trenerzy:

DR PIOTR KIEMBŁOWSKI

Psycholog, psychoterapeuta, trener biznesu.

Ma ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowych z zakresu tzw. Miękkich kompetencji wspomagających proces zarządzania; przygotował i prowadził szkolenia zwiększające efektywność menedżerów średniego i wyższego szczebla w zakresie funkcji menedżerskich, coachingu, zarządzania zmianą, komunikacji, asertywności, przywództwa sytuacyjnego SL II, efektywności osobistej i zarządzania sobą w czasie.

Pracował dla wielu czołowych firm z różnych branż biznesu, m. in. dla Grupy TP i ORANGE, Fiat, SKANSKA, Grupy

Hotelowej ORBIS, Banku Credit Agricole, OBI, EDF, BZ WBK, PZU, Polpharma, PEPSICO, ING Bank Śląski, JMD, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, Heinz, LYRECO, NEUCA, SHELL, PROCTER & GAMBLE, Tesco, PKO BP,EIFFAGE, Polsat Cyfrowy, SIEMENS.

Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną w nurcie systemowej terapii rodzin, zajmuje się także interwencją kryzysową i udzielaniem pomocy w sytuacjach nagłych wydarzeń traumatycznych; kierował zespołem interwencji kryzysowej w ramach akcji PTP pod patronatem Premiera RP przy udzielaniu pomocy osobom poszkodowanym przez powódź w 1997r.

Współpracuje z Wydziałem Psychologii UW, gdzie w ramach specjalizacji Psychologia Organizacji Pracy prowadzi zajęcia dydaktyczne związane z patologiami organizacyjnymi i mobbingiem.

 

WOJCIECH GLAC

Prawnik, politolog, doktorant na Wydziale Prawa UJ w Krakowie i w Instytucie Nauk Politycznych UJK w Kielcach.

Specjalizuje się w postępowaniu administracyjnym i sądowo-administracyjnym, prawie rodzinnym, prawie ubezpieczeń społecznych i prawie organizacji pozarządowych Wiceprezes Zarządu Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci ds. public relations i prawnych, wieloletni koordynator wolontariatu, wykładowca, szkoleniowiec.

Na stałe współpracuje z Fundacją NAGLE SAMI.

 

OLGA MORAWSKA

Autorka książek podróżniczych, inicjatorka i organizatorka Memoriału Piotra Morawskiego „Miej odwagę!”, który jest programem grantowym dla początkujących podróżników, założycielka Fundacji NAGLE SAMI. Olga Morawska jest socjologiem, ukończyła wydział Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim; jest także absolwentką studiów podyplomowych „Zarządzanie marką” na SGH. W trakcie studiów i po nich dużo podróżowała. Wraz z mężem zwiedziła prawie całą Europę, Chiny, Zimbabwe, Botswanę, Lesoto, Suazi, Namibię, kilka miesięcy mieszkali w Durbanie w RPA. Przez 8 lat pracowała w marketingu, zajmowała się grami, a następnie filmami Disneya. Od 2010 roku pracuje

w Agencji Filmowej TVP. Od 2010 roku bierze udział w spotkaniach autorskich, jest prelegentką zarówno na spotkaniach z czytelnikami jej książek, jak również na spotkaniach podczas festiwali i imprez podróżniczych. Występuje zarówno dla małej publiczności - od 20 osób, aż do 1000. Swoją energią potrafi zarażać. Siłę w kontaktach z grupą buduje na szczerości, otwartości i profesjonalnie przygotowanych wystąpieniach.

 

Czas i miejsce:

31 stycznia 2014r. (piątek) w godzinach od 9:00 do 15:00siedziba Fundacji NAGLE SAMI
Al. Wojska Polskiego 1A
Warszawa – Żoliborz
(budynek Gimnazjum nr 55, wejście z prawej strony)

Osoba kontaktowa: 

Kasia Jakóbik 502 508 756       
  katarzyna@naglesami.org.pl

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.