2020

Zapraszamy stażystów do Fundacji Nagle Sami

 

Roczny staż psychologiczny w Telefonie Wsparcia 800 108 108

Kogo poszukujemy?

Czego oczekujemy:

Co oferujemy?

 

 Kilka słów o Telefonie Wsparcia:

Telefon Wsparcia dla osób w żałobie 800 108 108 rozpoczął swoją działalność w październiku 2013 roku. To bezpłatna, anonimowa linia, której celem jest udzielanie wsparcia osobom, które doświadczyły straty kogoś bliskiego. Przy Telefonie dyżurują przeszkoleni wolontariusze (psychologowie i studenci ostatnich lat psychologii).

Dyżury Telefonu Wsparcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-20.00

 

Zgłoszenia wraz z CV prosimy słać na adres michalina.kulczykowska@naglesami.org.pl  w terminie do 23.03.2021 roku. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę rekrutacyjną.

Osoby chętne do współpracy z Fundacją  prosimy o wysyłanie maili do koordyntora programu stażowego: michalina.kulczykowska@naglesami.org.pl

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.