o Fundacji

zarząd

Olga Puncewicz - fundator

Mama Ignacego (10 lat) i Gucia (8 lat). Autorka książek górskich i podróżniczych. Inicjatorka i organizatorka Memoriału Piotra Morawskiego „Miej odwagę!”.

W kwietniu 2009 mąż Olgi - Piotr, wspinacz i himalaista, zginął tragicznie podczas wyprawy w Nepalu. Przechodząc przez żałobę postanowiła mówić o tym doświadczeniu, udzieliła wywiadu Szymonowi Hołowni w ramach cyklu „Życie na walizkach” na temat „Jak to jest być młodą wdową w Polsce”, udzieliła także wywiadu Barbarze Pietkiewicz w Polityce pt. „Jak narkotyk”.

W 2010 roku wydała książkę pt. „Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu”, która jest zbiorem wywiadów z rodzinami himalaistów poświęconych w dużej części tematyce straty.

Olga prowadzi Memoriał Piotra Morawskiego "Miej odwagę!", więcej informacji na temat Olgi i tego czym się zajmuje znaleźć można na www.morawska.pl

fot.Anna Bedyńska

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.