o Fundacji

zarząd

Olga Puncewicz - Prezes, Fundator

 

fot. Anna Bedyńska

Mama czwórki dzieci. Autorka książek górskich i podróżniczych.

W kwietniu 2009 pierwszy mąż Olgi - Piotr Morawski, wspinacz i himalaista, zginął śmiercią tragiczną podczas wyprawy w Nepalu. 

W 2010 roku nakładem wydawnictwa National Geographic ukazała się książką autorstwa Olgi i Piotra Morawskich " Od początku do końca", która jest zbiorem dzienników Piotra z wypraw wysokogórskich i wspomień Olgi spisanych już po śmierci męża, rok później ukazały się "Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu", które są zbiorem wywiadów z rodzinami himalaistów, a w 2017 «Góry na opak 2 czyli rozmowy z tymi, co zostają», wszystkie książki poświęcone są w dużej części tematyce straty. Olga jest także autroką książek podróżniczych.

W 2011 roku założyła Fundację Nagle Sami, która pomaga ludziom w żałobie, zarówno dorosłym, jaki i dzieciom. 

 

 

Marianna Lutomska - Wiceprezes, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu

 

fot. Monika Bajkowska

Z Fundacją Nagle Sami związana od 2016 r., od 2019 r. jest dyrektorem zarządzającym Fundacji i wiceprezesem.

Wcześniej odpowiadała za komunikację międzynarodową Łazienek Królewskich, była kierownikiem Działu Cywilizacja w Polskiej Agencji Prasowej i Dyrektorem Wydawniczym w Instytucie Monitorowania Mediów. 

 

dr Piotr Kiembłowski - członek rady fundacji

 

fot. Monika Bajkowska

 

dr Piotr Kiembłowski jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył też szkolenie z systemowej terapii rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Psycholog, psychoterapeuta, trener biznesu, konsultant, coach i nauczyciel akademicki. Posiada ponad 15-letnią praktykę w edukacji studentów i pracowników wielu organizacji. Współpracuje z wiodącymi firmami szkoleniowymi w obszarach tematycznych związanych z usprawnieniem procesów zarządzania, zarządzaniem zmianą, konfliktem, komunikacją i asertywnością, budowaniem zespołu, coachingiem. Posiada również doświadczenie w pracy asesora przy prowadzeniu badań w ramach metodologii centrów oceny i rozwoju oraz prowadzi treningi interpersonalne.

 

 

 

Anna Bajkowska (Sokołowska) - członek rady fundacji

fot. Monika Bajkowska

Psycholog, psychoterapeutka. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zrealizowała specjalizację z psychoterapii. Ukończyła całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Gestalt organizowane przez Instytut Gestalt w Krakowie. Uczestniczyła także w szkoleniach z zakresu dramaterapii, dramy i psychoterapii egzystencjalnej. 

Z Fundacją Nagle Sami związana jest od 2013 roku. Prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną i grupy wsparcia dla osób w żałobie, a także szkolenia dla profesjonalistów z obszaru pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej. Koordynuje działem szkoleń w Fundacji. 

Więcej informacji tutaj

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.