Przekaż
1,5% podatku
Wpłać
darowiznę
Rezerwuj Wpłacam/Pomagam

Aktualności > Brak kategorii

Ważna informacja o działalności Fundacji Nagle Sami – podsumowanie zbiórki

Niedawno prosiliśmy Was o wsparcie w związku z trudną sytuacją finansową Fundacji. Udało nam się zebrać 14 451 zł przez zbiórkę na Facebooku, niektórzy darczyńcy wpłacali przez system Przelewy24 na naszej stronie i tu zebraliśmy,  do dzisiejszego dnia 3 595 zł, część wpłaciło bezpośrednio na konto Fundacji 2135 zł.

Razem zebraliśmy: 20 181 zł

Wszystkim darczyńcom BARDZO DZIĘKUJEMY. To dzięki Wam drzwi Fundacji są jeszcze ciągle otwarte! Suma zebrana podczas zbiórki pozwoli nam do końca maja 2020 zachować lokal na bieżące terapie i grupę wsparcia dla osób w żałobie w Warszawie. Dzięki tym pieniądzom do końca maja będzie funkcjonował też nasz bezpłatny Telefon Wsparcia 800 108 108 (od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-20.00), a także zamknięta grupa na FB, dla osób w żałobie.

Musimy jednak ograniczyć funkcjonowanie biura Fundacji do czasu znalezienia stałego sponsora. Prosimy więc Was o kontakt mailowy info@naglesami.org.pl, a nie telefoniczny i cierpliwość gdybyśmy od razu nie odpisali. Wszystkie osoby, które są w terapii mogą być spokojne, gdyż te procesy będziemy prowadzić przynajmniej do maja 2020 r.

Sytuacja naszej organizacji jest wciąż bardzo trudna. Ale walczymy! Wciąż szukamy sponsorów. Dziękujemy za wszystkie pozytywne słowa i Wasze wsparcie jest ono dla nas bardzo cenne.