Z Fundacją Nagle Sami związana jest od marca 2022 roku. Od początku 2023 roku zarządza Ośrodkiem Terapeutycznym Fundacji , wcześniej koordynowała projekt pomocy psychologicznej dla osób z Ukrainy oraz dyżurowała jako psycholożka w Telefonie Wsparcia 800 108 108.
Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie 4-letniego całościowego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym (3 rok). Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Posiada certyfikat 1 stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach uzyskany w Integri TSR oraz certyfikat facylitatorki metody „Doing What Matters in Times of Stress” Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).
Ukończyła szkolenie z zarządzania pomocą humanitarną Crisis Leadership Program w Center for Humanitarian Leadership.
Studia I stopnia ukończyła na wydziale stosunków międzynarodowych UAM w Poznaniu. Również posiada tytuł choreografa i instruktora tańca współczesnego, który uzyskała kończąc Szkołę Choreografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Aktualnie w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej Gestalt, który realizuje w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.
Z Fundacją Nagle Sami związana od 2021 r., gdzie zarządza projektami edukacyjnymi, koordynując zespół trenerów oraz wykonując kompleksową realizację wszystkich niezbędnych działań związanych z projektem.
W doświadczeniu posiada kilka zagranicznych wolontariatów o charakterze pomocowym oraz roczny staż na Telefonie Wsparcia dla osób po stracie.
Na co dzień niespokojny duch, zafascynowana ciągłym rozwojem. Lubi ruch i słowa – i te narzędzia nieustannie wykorzystuje w swojej pracy terapeutycznej.
Jej zespół konsultantek i konsultantów liczy 35 psychologów, którzy dyżurują na bezpłatnej i anonimowej linii od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00.
Z Fundacją nagle sami związana jest od stycznia 2022 roku. Pracuje również w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
Ukończyła pedagogikę i resocjalizację na UW oraz drugi stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR.
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, na kierunku Psychology in English oraz całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w szkole psychoterapii Intra.
Obecnie Kontynuuje swoją edukację w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów.
Michalina Kulczykowska
Przez sześć lat była konsultantką telefonu zaufania 116 111 dla dzieci i młodzieży, prowadzonym przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
W Fundacji Nagle Sami koordynowała Telefonu Wsparcia dla osób w żałobie, a obecnie prowadzi webinary oraz szkolenia.
Obszar jej zawodowych zainteresowań to wsparcie rodziców oraz praca z dziećmi i nastolatkami w kryzysie.
Martyna Zagórska
Psycholożka, psychoterapeutka humanistyczna. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Intra w Warszawie
Z Fundacją Nagle Sami związana jest od 2013 roku, gdzie prowadziła konsultacje i psychoterapię indywidualną, a także grupy wsparcia dla dorosłych oraz wyjazdowe interwencje kryzysowe. Posiada również kilkuletnie doświadczenie pracy w Domu Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku.
Na co dzień pracuje w ośrodku terapeutycznym Ko-relacje i w Poradni Psychoonkologii NIO w Warszawie.
Małgorzata Maj-Mierzejewska
Psychoterapeutka humanistyczno-egzystencjalna, psycholożka i socjolożka.
Zajmuje się poradnictwem psychologicznym i psychoterapią osób dorosłych. Istotnym obszarem jej zawodowej praktyki jest towarzyszenie w żałobie, zwłaszcza w żałobie traumatycznej.
Z Fundacją Nagle Sami związana od 2013 roku. Obecnie prowadzi na rzecz Fundacji szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów.
Katarzyna Czajkowska-Łukasiewicz
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz całościowego kursu psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, obecnie w trakcie certyfikacji.
Prowadzi seminaria i wykłady dla studentów w Szkole Psychoterapii Dialog (dawniej Mabor).
Związana z Fundacją Nagle Sami od 8 lat.
Ma duże doświadczenie w prowadzeniu webinarów, szkoleń oraz warsztatów w języku polskim i angielskim.
Kamila Kamińska
Psycholożka, interwentka kryzysowa. Na co dzień pracuje jako psycholog-interwent kryzysowy, wspierając osoby doświadczające kryzysów i trudności emocjonalnych.
Prowadzi warsztaty dla liderów i managerów z zakresu zarządzania zdrowiem psychicznym w organizacji. Także jest wykładowcą akademickim w obszarze psychologii i zarządzania.
Pomaga swoim klientom w lepszym zrozumieniu siebie oraz swoich mechanizmów zachowania, co przekłada się na podnoszenie jakości codziennego życia.
Joanna Gieldarska
Na co dzień pomaga innym wieść pełniejsze i bogatsze życie w oparciu o ich wartości.
Wspiera w akceptacji tego, co jest poza kontrolą i zaangażowaniu w działanie, które wzbogaca życie.
Pracuje w podejściu poznawczo – behawioralnym.
Wspiera osoby zmagające się z trudnościami emocjonalnymi: obniżonym nastrojem, lękami, depresją, dystymią, niską samooceną, brakiem energii oraz kryzysami życiowymi (np. żałoba, rozstanie, zmiana pracy, choroba itp.).
Wspiera też dorosłe osoby z ADHD. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla klientów indywidualnych oraz organizacji. Pomaga w zarządzaniu stresem, radzeniu sobie z emocjami, utrzymaniu równowagi między ważnymi obszarami życia, skutecznym komunikowaniu się, profilaktyką wypalenia.
Ewa Matyszewska
Psycholożka (specjalność: psychologia zdrowia i choroby), terapeutka w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach (certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), praktyczka Metody Kids’ Skills – Dam Radę! trener treningu i warsztatu psychologicznego (szkolenie w Ośrodku INTRA), arteterapeutka (szkolenie w Polskim Instytucie Ericksonowskim), specjalistka Warszawskiej Sieci Pomocy Dzieciom (szkolenie w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę).
Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz wspierającymi ich dorosłymi (rodzicami i nauczycielami). Najczęściej pracuje terapeutycznie indywidualnie oraz w triadzie rodzic – dziecko, a także z grupami. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W Fundacji Nagle Sami jestem wolontariuszką Telefonu Wsparcia dla osób w żałobie oraz prowadzi terapię dzieci i młodzieży, a także konsultacje dla rodziców.
dr Piotr Kiembłowski
Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz szkolenia z systemowej terapii rodzin w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ma ponad 15-letnią praktykę w edukacji studentów i pracowników wielu organizacji.
Współpracuje z wiodącymi firmami szkoleniowymi w obszarach tematycznych związanych z usprawnieniem procesów zarządzania, zarządzaniem zmianą, konfliktem, komunikacją i asertywnością, budowaniem zespołu, coachingiem.
Ma również doświadczenie w pracy asesora przy prowadzeniu badań w ramach metodologii centrów oceny i rozwoju oraz prowadzi treningi interpersonalne.
:email@
Anna Bajkowska
Specjalizuje się w pomocy osobom cierpiącym z powodu kryzysów osobistych oraz trudności w bliskich relacjach.
Ważny obszar jej terapeutycznej praktyki stanowi psychoterapia okołoporodowa, w tym wsparcie kobiet i par z doświadczeniem poronienia i straty okołoporodowej.
Od 2013 roku związana z Fundacją Nagle Sami.
Prowadzi webinary i warsztaty z tematyki pomocy psychologicznej w obliczu straty, psychoterapii okołoporodowej i profilaktyki zdrowia psychicznego. Zasiada w Radzie Fundacji.