Przekaż
1,5% podatku
Wpłać
darowiznę
Rezerwuj Wpłacam/Pomagam

Aktualności > Ogólne | Szkolenia

Sklep Fundacji Nagle Sami

W wiadomościach często pytacie nas, czy możecie wykupić dostęp do organizowanych przez nas webinarów. A więc dajemy znać, że TAK, możecie! Zapraszamy Was serdecznie do zajrzenia do naszego sklepu: https://naglesami.org.pl/sklep/, który przygotowaliśmy z myślą o Was – osobach po stracie, a także specjalistach, którzy z tematem żałoby zderzają się w swoich gabinetach i również poszukują wsparcia merytorycznego. Wykupując webinar, otrzymacie dostęp na 120 dni, a więc będziecie mogli obejrzeć materiał w takim czasie i tyle razy, ile tego będziecie potrzebować.
Jak wiecie dzielenie się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem stanowi ważną część misji naszej Fundacji. Stworzenie takiej przestrzeni jak SKLEP jest zatem kolejnym krokiem, by tę wiedzę szerzyć. Wierzymy, że w ten sposób zmniejszamy tabu wokół tematów żałoby, a także samotność, z którą osoby po stracie często się mierzą.
Niedługo też opublikujemy kolejne materiały, dlatego zachęcamy Was do śledzenia naszej strony internetowej: https://naglesami.org.pl/fundacja/#aktualnosci, gdzie na bieżąco będziemy informować o nowościach.
A jeżeli jest coś, o czym chcecie usłyszeć i jeśli chcielibyście, żebyśmy poprowadzili webinar na konkretny temat – napiszcie o tym w komentarzu pod postem, bądź bezpośrednio na maila: info@naglesami.org.pl 
Z pewnością odniesiemy się do Waszych próśb. 😊