Przekaż
1,5% podatku
Wpłać
darowiznę
Rezerwuj Wpłacam/Pomagam

Aktualności > Ośrodek Terapeutyczny

Witamy nowe osoby w zespole!

Z przyjemnością zawiadamiamy, że do naszego zespołu dołączyły w tym miesiącu 4 nowe osoby. Poniżej możecie zapoznać się z ich krótkim opisem, żeby dowiedzieć się więcej warto odwiedzić zakładkę Pomoc Psychologiczna.

Aby umówić się na wizytę można zadzwonić do naszego biura pod numer 502 511 138 lub zrobić to samemu, za pośrednictwem naszego systemu rezerwacyjnego – https://booksy.com/pl-pl/134610_fundacja-nagle-sami_psychoterapia_3_warszawa. bądź klikając w Rezerwuj na naszej stronie.

Kinga Czechowicz-Drewniak

Psycholożka, psychoonkolożka. Psychoterapeutka w trakcie Całościowego Kursu Psychoterapii pod kierownictwem dr hab. Andrzeja Cechnickiego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Realizuje specjalizację z Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży w Collegium Medicum UJ. Wspiera osoby dorosłe, rodziców oraz młodzież poprzez udzielanie konsultacji i psychoterapii online.

Malwina Racka-Pluta

Psycholożka oraz psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończyła szkolenia m.in. z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z interwencji kryzysowej w sytuacji zagrożenia życia. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTP. Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz konsultacje dla rodziców.

Agata Jóźwik

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji, terapeutka EMDR. Pracuje w podejściu poznawczo – behawioralnym obejmującym również trzecią falę, najbliżej związaną z uważnością. Członkini Polskiego Towarzystwa Poznawczo-Behawioralnego oraz Polskiego Towarzystwa EMDR. Udziela konsultacji oraz psychoterapii dla osób dorosłych. 

Agnieszka Romanek-Wdowicz

Psycholożka oraz psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Ukończyła Szkołę Konsultacji Rodzicielskich w oparciu o rodzicielstwo bliskości. Udziela konsultacji dla rodziców w sprawie dzieci i młodzieży oraz konsultacji i psychoterapii dla osób dorosłych.