Przekaż
1,5% podatku
Wpłać
darowiznę
Rezerwuj Wpłacam/Pomagam

Aktualności > Brak kategorii

Dołącz do grona naszych Patronów

Każde Wasze wsparcie i dobre słowo jest dla nas bardzo ważne. Jesteśmy wdzięczni osobom, które decydują się przekazać darowiznę na działania Telefonu Wsparcia. Na ten moment wspiera nas 24 Patronów, którzy zadeklarowali comiesięczną wpłatę na nasze działania i rozwój. Dzięki tym wpłatom możemy między innymi zapewnić konsultantom szkolenia oraz superwizje, które są niezbędne w pracy psychologa. Na każdym dyżurze czeka na Was dwóch lub trzech konsultantów, którzy z zaangażowaniem wysłuchają każdej osoby potrzebującej pomocy. ❤
Dziś chcemy przedstawić Wam, co przygotowaliśmy dla naszych Patronów w ramach próby odwdzięczenia się za regularne wsparcie.
Każda złotówka jest dla nas na wagę złota! Poniżej zaprezentujemy tylko kilka możliwości, które oferujemy.
👉 Deklarując comiesięczne wpłaty o wartości 5 zł Twoje imię i nazwisko powędruje na naszą stronę do zakładki patroni. Oczywiście po Twojej zgodzie!
👉 Gdy wybierzesz kwotę 10 złotych dodatkowo otrzymasz od nas dedykowane, imienne podziękowanie.
👉 Chcesz uczestniczyć w webinarach organizowanych przez Fundację Nagle Sami? Możesz brać w nich udział bezpłatnie, gdy zadeklarujesz kwotę 35 zł.
👉Masz możliwość i chęć wesprzeć nas wyższą kwotą i otrzymać książkę o tematyce żałoby? Wybierz próg 150 lub 500zł. Decydując się na taką kwotę otrzymasz dodatkowo wszystkie upominki wymienione przy niższych deklaracjach.
Zajrzyj na nasz profil na Patronite, aby poczytać o Telefonie Wsparcia, poznać naszą specyfikę oraz misję. Zależy nam, aby wspólnie z Wami współtworzyć miejsce, do którego może zwrócić się każda osoba w kryzysie straty.
Dziękujemy! 💜