Przekaż
1,5% podatku
Wpłać
darowiznę
Rezerwuj Wpłacam/Pomagam

Aktualności > Brak kategorii

Jak prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie?

Jak wiecie, od wielu lat nie tylko prowadzimy grupy wsparcia dla osób w żałobie, ale też uczymy innych specjalistów tego, jak takie grupy prowadzić. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem i cieszy nas fakt, że coraz więcej psychologów i psychoterapeutów ma w sobie gotowość oraz otwartość, by tworzyć takie grupy w swoich miastach, ponieważ widzimy jak uczestnictwo w grupie wsparcia jest potrzebne i pomocne dla osób po stracie.

Dzięki spotkaniom grupowym, osoby doświadczające cierpienia z powodu utraty, mogą doświadczyć ulgi już dzięki samemu przebywaniu z osobami o podobnych doświadczeniach życiowych, natomiast prowadzący, który tworzy bezpieczną przestrzeń dla jej uczestników, dany proces wspiera.

Jesienną edycję warsztatu zaplanowaliśmy na 30.09-01.10 a poprowadzi je Małgosia Maj-Mierzejewska – psycholożka, psychoterapeutka mająca wieloletnie doświadczenie zarówno w prowadzeniu grup, jak i w przygotowywaniu kolegów po fachu do tej roli. Serdecznie zapraszamy psychologów, psychoterapeutów, interwentów kryzysowych do zapisów i wysyłania zgłoszeń na adres: info@naglesami.org.pl

Tutaj znajdziecie opis programu warsztatu: https://naglesami.org.pl/szkolenia-i-warsztaty/