Przekaż
1,5% podatku
Wpłać
darowiznę
Rezerwuj Wpłacam/Pomagam

Aktualności > Brak kategorii

Trwają zapisy na szkolenie: „Jak prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie?”

Jednym z pierwszych działań, które podjęliśmy rozpoczynając naszą działalność w 2011 roku, było poprowadzenie grupy wsparcia dla osób w żałobie w Warszawie. Tworząc pierwszą grupę nie wiedzieliśmy jeszcze, jaki kształt będą miały kolejne edycje i czy kolejna grupa w ogóle powstanie. Szybko się jednak okazało, że taka forma pomocy dla osób po stracie jest jedną z najbardziej efektywnych i wspierających:

„Grupa dała mi siłę i nadzieję, że mogę żyć, cieszyć się życiem, mieć swoje pragnienia, marzenia. To nie znaczy, że zapomniałam o swoim mężu, zawsze będę o nim pamiętać. Jednak zaakceptowałam fakt, że jego przy mnie już nie ma” – tak opisywała doświadczenie z pracy w grupie jedna z jej uczestniczek.

Od kilku lat dzielimy się także naszą wiedzą i doświadczeniem ze specjalistami zdrowia psychicznego, którzy planują prowadzić grupy wsparcia również w innych miastach Polski. Popieramy takie inicjatywy i chętnie opowiadamy o tym, co warto uwzględnić tworząc i prowadząc grupy wsparcia dla osób po stracie.

Aktualnie prowadzimy zapisy na najbliższe szkolenie dotyczące tej tematyki, które odbędzie się w dniach 4 i 5 lutego (online przez platformę ZOOM).

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy podanie w mailu (info@naglesami.org.pl) poniższych danych:

 • imię nazwisko
 • nr telefonu
 • dane do faktury
  – (firma – nazwa/osoba prywatna):
  – adres:
  – NIP:
 • i dokonanie przelewu (do 24.01.23)
 • cena: 650 zł brutto
 • KONTO FUNDACJI:
  – City Handlowy 15 1030 0019 0109 8530 0038 0190
  – tytułem: szkolenie, data, imię i nazwisko uczestnika