Dla osób w żałobie

Webinar: Jak to jest z miłością w żałobie? Sesja Q&A z psychologiem Fundacji Nagle Sami.

Opis spotkania:

Miłość w żałobie bywa skomplikowana. Czasem nie ma na nią miejsca, czasem bardzo jej brakuje, a czasem jest tak dużo, że aż przeszkadza. Często wiąże się z niepewnością i wątpliwościami, którymi nie ma się z kim podzielić oraz pytaniami, których nie ma komu zadać…

Dlatego zapraszamy Was na spotkanie w formule „pytań i odpowiedzi”, podczas którego dużo miejsca przeznaczymy na zadawanie pytań, na które odpowie psychoterapeutka od wielu lat związana z Fundacją Nagle Sami.

Podczas webinaru postaramy się odpowiedzieć między innymi na te pytania:

• Czy w ogóle jeszcze mogę się zakochać?
• Czy wypada się zakochać trzy miesiące po stracie bliskiego?
• Czy to w porządku wobec dzieci, że wchodzę w nowy związek?
• Jak mam poradzić sobie z ogromem miłości do zmarłego partnera?

Dla kogo?

Spotkanie dedykowane jest wszystkim osobom zainteresowanym zgłębieniem tematów dotyczących straty, a przede wszystkim osobom, które przeżywają żałobę lub na co dzień towarzyszą swoim bliskim po stracie. Tym razem chcemy opowiedzieć Wam o miłości – o tej, co odeszła i tej, która na nowo przychodzi do osób po stracie bliskiego.

Prowadząca:

Martyna Zagórska – psycholog, psychoterapeutka humanistyczna. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Intra w Warszawie. Z Fundacją Nagle Sami związana jest od 2013 roku, prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną. Prowadziła też kilka grup wsparcia dla dorosłych oraz wyjazdowe interwencje kryzysowe. Na co dzień pracuje też w Poradni Psychoonkologii i w ośrodku Ko-relacje.

Informacje organizacyjne:

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego można od razu przejść do systemu umożliwiającego dokonanie płatności.
Po uiszczeniu opłaty uczestnik otrzyma mail potwierdzający zapisanie na webinar.

Ważne:

  • Jeśli w ciągu kilku godzin od momentu rejestracji nie otrzymacie Państwo mail z potwierdzeniem płatności oraz linkiem do pokoju webinarowego, prosimy o kontakt pod adresem: info@naglesami.org.pl
  • Bardzo prosimy, by ewentualne trudności techniczne zgłaszać nam na bieżąco i nie później, niż do godziny 16.00 w dniu, w którym odbywa się spotkanie. Tylko wówczas mamy szansę w porę zareagować i pomóc.
  • Wpłaty pokrywające koszt uczestnictwa w webinarze stanowią cegiełkę na działalność statutową Fundacji.
  • Nie wystawiamy faktur za opłaty rejestracyjne.

Kontakt

e-mail: info@naglesami.org.pl
tel. 502 511 138

Przejdź do rejestracji

Kontakt

e-mail: info@naglesami.org.pl
tel. 502 511 138

Regulamin Szkoleń