Przekaż
1,5% podatku
Wpłać
darowiznę
Rezerwuj Wpłacam/Pomagam

Aktualności > Telefon Wsparcia

Szkolimy – interwencja kryzysowa

Koordynatorka Telefonu wsparcia dla osób w żałobie 800 108 108 prowadzi szkolenia z interwencji kryzysowej w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Kilka miesięcy temu szkoliła pracowników instytucji pomocowych Koalicji Telefonistów, które prowadzą linie wsparcia – dzielimy się przesłanym podziękowaniem i również za nie dziękujemy!
Na naszym Telefonie wsparcia w 2023 roku podjęliśmy już 6 interwencji do służb ratunkowych w sytuacji, gdy nasz rozmówca mierzył się z silnymi myślami samobójczymi. Bardzo ważne jest dla nas, żeby wiedzieć jak podjąć najlepsze (na tu i teraz) działania.
800 108 108 ratuje życie, pomaga w najtrudniejszych momentach życia – nie boimy się tego mówić. Pamiętajcie, że każdy ma prawo do uzyskania pomocy, gdy znajduje się w kryzysie psychicznym. Odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00.
***
https://patronite.pl/naglesami i my będziemy wdzięczni za wsparcie naszych działań. Jeśli wierzysz w naszą misję – zachęcamy do dołączenia do grona naszych Patronek i Patronów.