Dzięki Wam:

prowadzimy bezpłatny ogólnopolski Telefon Wsparcia dla osób w żałobie: 800 108 108 ✱ organizujemy darmowe spotkania dla osób po stracie bliskich ✱ edukujemy i szkolimy osoby pracujące z dziećmi, aby potrafiły wspierać je po starcie rodzica ✱ szkolimy personel medyczny, aby był gotowy udzielić empatycznego wsparcia kobietom po poronieniu oraz im bliskim ✱ wspieramy po stracie w wyniku samobójstwa ✱ tworzymy artykuły, podcasty i treści samopomocowe

Wpłacam darowiznę

Dzięki Twojemu wsparciu finansowemu pomagamy osobom w żałobie. Przekazując darowiznę na numer konta: 07 1030 0019 0109 8533 0003 9912 wspierasz nasze codzienne działania.

lub wpisz dowolną kwotę:

Przekazuję 1,5% podatku

KRS 0000398530

Przeczytaj o tym więcej

Przyłączam się do zbiórki

Przyłącz się do trwającej zbiórki na rzecz Fundacji Nagle Sami. Aktualnie nasi darczyńcy prowadzą różne zbiórki na portalu facebook.

Zobacz zbiórki

Organizuję zbiórkę „Zamiast kwiatów”

Chcesz zaangażować innych w ważną dla Ciebie sprawę?
Opowiedz bliskim o naszych działaniach podczas urodzin, ślubu, pogrzebu, spotkania rodzinnego. Zaproponuj, aby zamiast kwiatów wsparli Fundację Nagle Sami. Dzięki takim zbiórkom możemy między innymi prowadzić Telefon Wsparcia.

Sfinansuj terapię bliskiej osoby

Wiesz, że znana Ci osoba straciła kogoś bliskiego i potrzebuje wsparcia psychologicznego, a nie może sobie na to pozwolić – pomóż jej i wykup terapię w naszym Ośrodku Terapeutycznym.

Zadzwoń 502 511 138

Prześlij bliskiej osobie wspierające artykuły

Na naszej stronie znajdziesz dużo materiałów, które mogą być pierwszym wsparciem po stracie. Czasem wystarczy przeczytać kilka dobrze dobranych słów, aby wiedzieć, co robić dalej.

Czytaj i wspieraj

Udostępnij informacje w mediach społecznościowych o naszej działalności

Ufunduj terapię pracowniczce lub pracownikowi

Prowadzisz firmę albo pracujesz w dziale HR dużej organizacji? Wiesz, że jedna z osób w Twojej firmie straciła bliską osobę? Możesz ją wesprzeć wykupując dla niej terapię.

Zadzwoń 502 511 138

Zorganizuj szkolenie w swojej firmie

Chcesz zadbać o zespół po stracie jednej z pracowniczek lub jednego z pracowników? Zaproś naszych specjalistów, aby Cię w tym wsparli. Przygotujemy dla Ciebie szkolenie.

Zadzwoń 512 674 874

Przeglądaj szkolenia

Bądź partnerem naszych działań