Przekaż
1,5% podatku
Wpłać
darowiznę
Rezerwuj Wpłacam/Pomagam

Aktualności > Brak kategorii

Basia dotarła do celu! Jechała, jechała i jednocześnie zbierała kilometry dobra. Dziękujemy!

“KIEDY POMAGAMY INNYM, POMAGAMY SOBIE, PONIEWAŻ WSZELKIE DOBRO, KTÓRE DAJEMY ZATACZA KOŁO I WRACA DO NAS”

Są to słowa Flora Edwardsa będące myślą przewodnią wyprawy Basi Pawluk, naszej podopiecznej, która od 30 lipca jest w drodze – w głąb siebie, ale też ku „mnożeniu dobra” na rzecz osób po śmierci bliskich.

Basia Pawluk pochodzi z Krakowa, do Fundacji natomiast trafiła dwa lata temu, gdy w wyniku nagłej śmierci straciła Tatę. To był trudny czas dla Basi i cieszymy się, że dzięki wsparciu psychologicznemu, które otrzymała w naszej Fundacji, odzyskała siły i chęć do życia, czego wyrazem jest jej kolejna wyprawa rowerowa.

30 lipca Basia ruszyła ze Świnoujścia w kierunku Częstochowy, a swój wyczyn nazwała „2000 km dla Fundacji NAGLE SAMI”, jest to jednak nie tylko nazwa, ale piękny gest na rzecz Fundacji, ponieważ wyprawa jest jednocześnie akcją charytatywną, w ramach której prowadzona jest zbiórka na nasz Telefon Wsparcia dla osób po stracie. Jesteśmy niezmiernie poruszeni tym gestem i dziękujemy za wspieranie także nas – w ten oto sposób słowa Flora Edwardsa „zatoczyły koło” i stają się też naszą dzisiejszą myślą przewodnią.

Zachęcamy do przeczytania artykułu o Basi i jej rowerowym wyzwaniu na stronie Onetu:

https://www.onet.pl/informacje/glos24/trzy-razy-postanowila-nie-zyc-to-nie-jest-bol-glowy-ze-sie-wezmie-tabletke-i-jest/dqwnb2x,30bc1058?fbclid=IwAR0YxXlhlsfK0gzLSFuI5kT-3dJ7K766Tra1atR7aT4irwFfWJjGFBXkm_E

Natomiast do Zbiórki możecie dołączyć pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/2mbbk4

Jeszcze raz dziękujemy Basi i każdemu z Was, kto wierzy i wspiera naszą działalność! 💜